Tomasz Masaniec - profesjonalny DJ na twojej imprezie

Podstawowym składnkiem każdej imprezy jest z pewnością muzyka. Jej brak lub zła jakość to pewna klapa każdego przyjęcia. Z doświadczenia wiem, że planowanie najlepszych imprez zaczyna się od wyboru najlepszego DJ- ja.
W ofercie Delegat Studio znajduje się muzyczna obsługa:
* wesel
* bankietów
* studniówek
* imprez firmowych
* oraz wiele innych imprez okolicznościowych
Nie ma takiej muzyki, której nie można znaleźć w moim repertuarze . Zapraszam na szaloną podróż od czasów lat '60, do współczesnych hity królujących aktualnie na parkietach całego świata.

DJ Delegat DJ Delegat DJ Delegat DJ Delegat DJ Delegat DJ Delegat


Moja oferta DJ-ska sprawdza się podczas przyjęć weselnych, gdzie oprócz muzyki proponuję gościom najlepsze gry i zabawy i zapraszam do tańca. Zapewniam także szaloną zabawę studniówkową oraz niezapomniane przyjęcie urodzinowe.

Impreza z Delegat Studio to nie tylko muzyka. To także najlepszy sprzęt nagłaśniający, który przyprawi Cię o gęsią skórkę. Zapewniamy także oprawę świetlną, która sprawi, że goście nieprędko zapomną o Twojej imprezie.

Dostarczanie ludziom powodów do śmiechu i tańca to chyba najlepsza praca na świecie, ale jednak praca. Moi klienci cenią mnie za pełen profesjonalizm od pierwszej, do ostatniej minuty imprezy. Korzystając z moich usług masz gwarancję, że zadbam aby nic nie przeszkadzało w zabawie Tobie i Twoim gościom.

Tomasz Masaniec zaprasza do zabawy karaoke

Karaoke w Polsce zaczyna cieszyć się z dnia na dzień coraz większą popularnością. Nadszedł czas aby teraz Twoi goście lub pracownicy mogli spróbować swoich sił w karaoke. Oferuję zabawę na bardzo wysokim poziomie. Co mam na myśli ?

Nie używam laptopa i nie oszczędzam na jakości. Nie korzystam więc z plików dźwiękowych ściągniętych z Internetu, które brzmią najcześciej tak: kliknij

Zawsze używam profesjonalnych podkładów muzycznych, a teksty piosenek wyświetlane są za pomocą rzutnika multimedialnego na dużym ekaranie. Tekst pojawia się dokładnie wtedy, gdy trzeba go śpiewać, jest podzielony na sylaby i zgrany z linią melodyczną tak aby ułatwić śpiewanie. Do dyspozycji mam kilka wielkości ekranów (od 1.2x1.2 m do 2.2x2.2 m), mikrofony bezprzewodowe i co najważniejsze zapewniam odpowiednie poprowadzenie zabawy. Nadam jej właściwe tempo, pomogę wokalnie itp.

©2009 DELEGAT STUDIO Tomasz Masaniec - www.delegatstudio.pl

www.cedrowa.pl